Gravür Lazer Makineleri

Gravo Teknik gravür lazer markalama teknolojisi, özellikle ahşap, sunta, kontrplak, pvc vb. yüzeylerde oyma veya lazer gravür işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için Avrupa standartlarına uygun tesislerde yüksek standartlarda ve teknolojilerle üretilmiştir. Tüm gravürleme işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayacak lazer gravür makinesi, özellikle mobilya sektörünün ihtiyaçlarına karşılık veren bir Gravo Teknik ürünü olarak üretilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır. Bu işlemle ahşap zemin üzerine şekil vermek amacıyla oyma veya yakma şeklinde şekillendirme işlemi veya eskitme yönetimi yapılmasıyla yüzeye vintage gibi bir görünüm verilmesi sağlanır.

GravoTeknik gravür lazer çeşitleri ile tanışın

Pantograf gravür modeli

Pantograf gravür cihazları birbirlerinden farklı ebatlardaki plan, belge ve çizim gibi dokümanların kopyalanması konusunda farklı sektörlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekte olup, 1950 yılından bu yana Gravo Teknik Grup bünyesinde üretimi ve satışı gerçekleştirilmektedir. Gravür makinası,gravür makinesi,gravür makinaları,gravür makineleri,gravür lazer makinaları,gravür lazer makineleri,gravür lazer makinası,gravür lazer makinesi olarak ta sınıflandırılmaktadır.

 

Pantograf gravür modeli

Pantograf gravür makinesi birbirlerinden farklı ebatlardaki plan, belge ve çizim gibi dokümanların kopyalanması konusunda farklı sektörlerin ihtiyaçlarına karşılık vermekte olup, 1950 yılından bu yana Gravo Teknik Grup bünyesinde üretimi ve satışı gerçekleştirilmektedir.

 

Gravotech IM3 modeli

Bu model ile manuel mod ile çalışabilme imkânınız bulunmaktadır. Gravür Markalama işlemi hakkında herhangi bir tecrübesi olmayan, yeni başlayan kişilerin dahi rahatlıkla kullanabileceği bir cihaz olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tabela, isim plakası ve mücevherat gibi alanlarda ve sektörlerde kullanılmakta olan bu cihazın, bir bilgisayara gereksinim duyulmadan uygulaması yapılabilmektedir. Otomatik ortalama özelliği ile odak değişmez, sabit kalır. Böylelikle kayma gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaz, ekstra bir insan gücü ve müdahalesi gerektirmez. Gravür kesicisinin çelik, karbür, elmas gibi farklı uçlardan meydana gelen çeşitleri mevcuttur. 

 

M Serisi ile farklı ihtiyaçlar için tek çözüm

Lazer gravür makinaları,lazer gravür makineleri ve gravür makinaları : Bu seri arasında M40, M10 Jewel, M20 ve M40 Gift gibi modeller mevcut olup tabela, mücevher gibi ihtiyaçlarınız için yenilikçi ve ideal çözümler sunar.

  1. M40 modeli plastik, ahşap, cam, metal, ahşap, vb. cisimlerde kullanılır.
  2. M10 Jewel modeli özellikle mücevherat gravürleme işleminde ve yüzüklerin iç ve dış alanlarını lazer ile işlemede kullanılan bir cihazdır.
  3. M20 modeli mücevher, tabela, fotoğraf gibi materyallerin gravürleme işlemi için kullanılır.

M40 Gift modeli özellikle etkinlik sektöründe yoğun talep gören düğün ve yeni doğan hediyelerinin gravürlenmesinde şişe, cam, kupa vb. materyallerde kullanılan bir cihazdır.

 

ISX00 Serisi ile gravür işlemi şimdi çok daha kolay

  1. IS200, küçük nesneler ve tabela gravürlenmesinde kullanılır. En az bir yazıcı kadar kolay bir kullanıma sahiptir.
  2. IS400, endüstriyel parça, tabela ve etiket gibi materyallerin gravürlenmesi işlemi için kullanılır.
  3. IS400 Volume, diğer seri modellerine kıyasla boyutu daha büyük nesnelerin gravürlenmesinde kullanılır.