Plastik Markalama Makinası

Plastik maddesi, günümüzde günlük hayat, endüstri ve iş alanı gibi pek çok alanda oldukça yaygın olarak kullanılan bir madde olarak karşımıza çıkmaktadır. Plastik endüstrisi, milyar dolarlık bir pazar hacmine sahip olup, oldukça hızlı bir büyüme kat ederek günbegün gelişmektedir. Bu sebepten dolayı bu madde, çoğunlukla plastik malzemesi ile çalışan işletmelerde kilit ekipman olarak karşımıza çıkar. Yüksek teknolojiye sahip olan plastik markalama makinesi, diğer lazer markalama makinelerinde olduğu gibi, sayı, metin, logo, barkod, QR kod, matris kodu gibi istenilen markaları malzemeye kolaylıkla işlemeye imkân tanır.

Gravo Teknik güvencesi ile geliştirilen ve üretilen plastik markalama makinası, otomotiv sektörüne ait parçalarda, boru ve parçalarında, inşaat sektörü, elektrik elektronik sektörü, elektrikli ev aletleri, ambalajlama gibi pek çok alanda yüksek standartlarda işlem garantisi sunmaktadır.

Lazer markalama makineleri ile elde edilen teknoloji yalnızca basit bir elektrik güç kaynağı ile çalışır ve sıfır atık üretir. Kullanımı açısından işletmeler için sektörel kolaylık sunar. Lazer markalama işlemi sonucunda, baskı kalitesi oldukça hassas bir işlem ve uzun yıllar boyunca kalıcılık sağlanır.