Yazı Yazma Makinası

Lazer markalama makineleri, mekanik kazıma, pad yazma, damgalama veya kimyasal aşındırma gibi birtakım yöntemlere alternatif olarak geliştirilen, bilgisayar kontrolü ile çalışan çevre ve kullanıcı dostu bir üründür. Gravo Teknik olarak, sektördeki uzun yıllara dayanan bilgi ve tecrübelerimizi, farklı sektörlerin talep ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek cevap veriyoruz. Tüm markalama ihtiyaçlarını yakından takip ediyor, Ar-ge, üretim ve pazarlama süreçlerini bu doğrultuda değerlendiriyor ve sizler için Avrupa standartlarına uygun bir şekilde markalama makineleri üretiyoruz.

Üretmekte olduğumuz bu markalama makinalarından bir tanesi de genellikle kuyumculuk ve mücevherat sektörünün beklentisi olarak karşımıza çıkan yazı yazma makinesidir. Otomatik markalama makinesi, alüminyum kaplı sağlam ve şık tasarımı, kompakt yapısı ile kuyumcular ve atölyeleri için üretilen ve markalama ve yazma işlemleri amacıyla kullanılan ürünlerdir.

Yazı yazma makinası genel itibariyle kuyumculuk sektörüne ait yüzük, kolye, bileklik, saat gibi materyallerin dış veya iç kısmına müşteri beklentisi doğrultusunda yazı ve şekil yazılmasına yardımcı olmak üzere çalışmaktadır.