LS100 / LS100EX


• Gravür ve etiket kesim

• Parça, kupa, hediye, deri veya cam parçalar, işaret panoları markalama.

• Foto markalama ve kauçuk tampon üretimi.

• markalama, gravür ve plastik,

• ahşap, akrilik, seramik, metal kaplama kesim.

• Lazer, cam ve metal kesmez.

CO lazer çözümleri

LS100 ve LS100Ex profesyonel CO gravür ve kesim çözümleridir.

Gravograph'ın know-how ve pazar bilgisinin ürünü olan LS100 ve LS100Ex çözümleri kullanıcılara tam ve konforlu, verimli çözümler sunmaktadır. İhtiyaçları karşılamaktadır: en basit kişiselleştirmeden endüstriyel gravür ve kesim işlerine geniş yelpazede uygulama.

Kullanışlı entegre egzos sistemine sahip LS100 ve LS100Ex çözümleri güvenilirlik özelliği ve dayanıklı yapısı ile birlikte markanın kalite standartlarına uyum sağlamaktadır.

Yönetici yazılım

Laserstyle™ yazılımı hızlı iş elde etmeye yarar. Geliştirilmiş özellikleri gravürü kolaylaştırır (barkodlar, fotoğraflar, sayılar, çoklu tabaklar, plastik mühür sihirbazları vb.). Tanım, depo ve gravür parametleri bir tık uzağınızda!

Harici ulaşılabilirlikleri ve iletişim kapasiteleri grafik yazılım uygulamaları ile gravür ve kesim lazerinin kontrol edilebilmesi bu çözümü eşi benzeri olmayan bir hale getirmektedir.

 

Print & Cut 

Print & Cut çözümü LaserStyle yazılımında mevcuttur ve basılan ürünlerin ek materyallere gerek olmadan kesilmesine olanak sağlar. 

Yatırımdan optimum sonuç alın 

LS100 ve LS100Ex kolaylıkla endüstriyel veya ticari ortamlarda ve hatta ofiste kurulabilir. Bunların ergonomik tasarımı ve özellikleri günlük kullanımı basit ve direkt hale getirmektedir. Harici erişilebilirlik ve önden yükleme mekanizması zahmetsiz yükleme ve parça değiştirme olanağı sağlamaktadır. Arkadan aydınlatmalı tezgahı da işinizi birebir görmenize imkan tanır. Dahili tablo da operatörün işi düzenleyebilmesine ve ayarlara müdahale edebilmesine, vakit kaybından kaçınmaya olanak sağlar.

Materyallerle çalışma

Performansı geliştirmek için, LS100 ve LS100Ex akrilik, plastik, kaplı metal, doğal materyal (kağıt, ahşap, deri, vb.) ve yumuşak materyallere (köpük, kauçuk) gibi materyallere adapte edilebilir.

Benzer Ürünler