Lazer gravür sistemi

LS900 büyük boyuttaki nesneler ve parti halinde üretilen parçaların gravür ve kesimi için ideal gravür ve kesim çözümüdür.

Küçük tabelalalar, güvenlik işaretleri, hediyelik kalemler ve cam, vb. ideal çözümdür.

Sağlam ve adapte edilebilir

Yüksek çözünürlüklü CO lazer ışını optimum okunabilirliği sağlar. Hız ve kılavuz keskinliği gravür ve kesim süresini en aza indirger. 

LS900 tezgahı adapte edilebilirliği sağlar ve materyal masrafını azaltır. Z'nin önemli direkt hareketi büyük boyuttaki nesneler de dahil olmak üzere plakaları ve diğer parçaları gravürlemeye olanak sağlar (cam, hediyelik setleri, borular, vb).

Önden erişim yükleme ve boşaltma işlemlerinin her zamankinden kolay şekilde yerine getirilmesine olanak sağlar ve tekerlekli duman çıkartıcı makinenin kullanımını elverişli hale getirir.

Üretkenliğin optimize edilmesi üzerine tasarlanmıştır

Bu son derece sağlam tasarım (mekanik olarak güçlendirilmiş çerçeve, ön-tanımlı doğrusal kılavuz çizgileri, vb.) LS900 makinesini son derece güvenilir hale getirir. Çift duman ve kir çıkartıcı sistem ve ayarlanabilen yardım fonksiyonu gravürün, kesimin ve iş ortamının kalitesisnin optimize edilmesine olanak sağlar.

Üretkenliğin optimize edilmesi için tasarlanan LS900 farklı fonksiyonları bir arada toplarken kurulum süresini azaltır ve her daim hazır halde bulunmasını sağlar: kırmızı nokta lazer, otomatik odak ayarı (autofocus), işlem süresi göstergesi ve iş bitimindeki alarm. 

Benzer Ürünler